z IP 212.79.110.*** | 21.4.2014 18:26
Tohle je umění!
V sobotu večer jsem pochopila, co je umění. Když jsem se opravdu hooodně snažila nakreslit  pro radost Zdendovi jeho a můj portrét a výsledek byl více než úsměvný, opravdu velmi pro zasmání. :-)
Umělci dokážou udělat z ničeho něco neskutečně krásného. Ať to jsou malíři, skladatelé, spisovatelé, zpěváci a jiní umělci mají můj veliký obdiv, že dokážou vytvořit něco, co potěší druhé lidi, co dělá život ostatním krásnější a snesitelnější.
A já jsem strašně ráda, že můžu být toho součástí po boku mého Zdendy, který mi tady každý den tvoří něco tak krásného, že nechápu, jak to dokáže a je opravdu úžasné, co z ničeho dokáže vykouzlit. :-)
Zdenda je můj umělec číslo jedna, samozřejmě nezaujatě! ;-) Bez škol a desítkách let malování, dokáže na plátně kouzlit!
Tvá Katka
Jo ten kluk mě oblaf já sám dělám řemeslo ?? prý umělecké modeluji atd mramoruji atd a vždy podvod z cementu nebo vápna a kreslik jsem návrhy na dva krby v plzni v závodní kuchyni a oblaf mě u jídla že na stěně jsou ornamenty kované ?? jo houbi maloval je šikula od pána boha má dar ne titul a ty co je mají tak ničí talenty právě za strach před konkurencí TO JE DOBA DNEŠNÍ TITULI TITULI ALE V REÁLU MÁME VŠUDE TROUBI A BAMBULI ?? SORI JSEM DISLEKTIK DISGRAFIK NE UŘEDNÍK UMÍM JINÉ A TAK TO NEHROTÍM BUD MNĚ BEROU NEBO NE PÁ PETR FIRSTL BOR DŘIVE FA FUSA ?? DO AUTONEHODY V ROCE 2008 JSEM MĚL FIRMIČKU UŽ NECHCI STÁTJE GAUNER BRÁT BRÁT A KDYŽ TĚ SEJME AUTO NA SILNICI TAK NA TEBE SRÁT ?? LEDA MÍT DOBROU VALERU  HNĚDI SNĚDI TAK PAK CO MAJÍ VĚDÍ

Novinky

 • .

  22.4.2015

  Ze-skladu-az-ke-stetcum-zdenek-rolko

 • 4. ročník ANGUS TATAR BEEF

  13.10.2014

  4. ročník ANGUS TATAR BEEF

  s obrazem pro nejlepšího máchače tataráku ode mě smile

  Img_5627

  Img_5399

  Img_5238

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu