z IP 212.79.110.*** | 21.4.2014 18:26
Tohle je umění!
V sobotu večer jsem pochopila, co je umění. Když jsem se opravdu hooodně snažila nakreslit  pro radost Zdendovi jeho a můj portrét a výsledek byl více než úsměvný, opravdu velmi pro zasmání. :-)
Umělci dokážou udělat z ničeho něco neskutečně krásného. Ať to jsou malíři, skladatelé, spisovatelé, zpěváci a jiní umělci mají můj veliký obdiv, že dokážou vytvořit něco, co potěší druhé lidi, co dělá život ostatním krásnější a snesitelnější.
A já jsem strašně ráda, že můžu být toho součástí po boku mého Zdendy, který mi tady každý den tvoří něco tak krásného, že nechápu, jak to dokáže a je opravdu úžasné, co z ničeho dokáže vykouzlit. :-)
Zdenda je můj umělec číslo jedna, samozřejmě nezaujatě! ;-) Bez škol a desítkách let malování, dokáže na plátně kouzlit!
Tvá Katka
Jo ten kluk mě oblaf já sám dělám řemeslo ?? prý umělecké modeluji atd mramoruji atd a vždy podvod z cementu nebo vápna a kreslik jsem návrhy na dva krby v plzni v závodní kuchyni a oblaf mě u jídla že na stěně jsou ornamenty kované ?? jo houbi maloval je šikula od pána boha má dar ne titul a ty co je mají tak ničí talenty právě za strach před konkurencí TO JE DOBA DNEŠNÍ TITULI TITULI ALE V REÁLU MÁME VŠUDE TROUBI A BAMBULI ?? SORI JSEM DISLEKTIK DISGRAFIK NE UŘEDNÍK UMÍM JINÉ A TAK TO NEHROTÍM BUD MNĚ BEROU NEBO NE PÁ PETR FIRSTL BOR DŘIVE FA FUSA ?? DO AUTONEHODY V ROCE 2008 JSEM MĚL FIRMIČKU UŽ NECHCI STÁTJE GAUNER BRÁT BRÁT A KDYŽ TĚ SEJME AUTO NA SILNICI TAK NA TEBE SRÁT ?? LEDA MÍT DOBROU VALERU  HNĚDI SNĚDI TAK PAK CO MAJÍ VĚDÍ

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu