z IP 212.79.110.*** | 21.4.2014 18:26
Tohle je umění!
V sobotu večer jsem pochopila, co je umění. Když jsem se opravdu hooodně snažila nakreslit  pro radost Zdendovi jeho a můj portrét a výsledek byl více než úsměvný, opravdu velmi pro zasmání. :-)
Umělci dokážou udělat z ničeho něco neskutečně krásného. Ať to jsou malíři, skladatelé, spisovatelé, zpěváci a jiní umělci mají můj veliký obdiv, že dokážou vytvořit něco, co potěší druhé lidi, co dělá život ostatním krásnější a snesitelnější.
A já jsem strašně ráda, že můžu být toho součástí po boku mého Zdendy, který mi tady každý den tvoří něco tak krásného, že nechápu, jak to dokáže a je opravdu úžasné, co z ničeho dokáže vykouzlit. :-)
Zdenda je můj umělec číslo jedna, samozřejmě nezaujatě! ;-) Bez škol a desítkách let malování, dokáže na plátně kouzlit!
Tvá Katka
Jo ten kluk mě oblaf já sám dělám řemeslo ?? prý umělecké modeluji atd mramoruji atd a vždy podvod z cementu nebo vápna a kreslik jsem návrhy na dva krby v plzni v závodní kuchyni a oblaf mě u jídla že na stěně jsou ornamenty kované ?? jo houbi maloval je šikula od pána boha má dar ne titul a ty co je mají tak ničí talenty právě za strach před konkurencí TO JE DOBA DNEŠNÍ TITULI TITULI ALE V REÁLU MÁME VŠUDE TROUBI A BAMBULI ?? SORI JSEM DISLEKTIK DISGRAFIK NE UŘEDNÍK UMÍM JINÉ A TAK TO NEHROTÍM BUD MNĚ BEROU NEBO NE PÁ PETR FIRSTL BOR DŘIVE FA FUSA ?? DO AUTONEHODY V ROCE 2008 JSEM MĚL FIRMIČKU UŽ NECHCI STÁTJE GAUNER BRÁT BRÁT A KDYŽ TĚ SEJME AUTO NA SILNICI TAK NA TEBE SRÁT ?? LEDA MÍT DOBROU VALERU  HNĚDI SNĚDI TAK PAK CO MAJÍ VĚDÍ
z IP 212.79.110.*** | 26.2.2018 18:07
S manželkou jsme si pořídili bio krb s tím, že si zútulníme obývák a ke štědrovečerní večeři nás bude hřát otevřený oheň. No jo, biokrb jsme sice sehnali rychle ALE co se zdí za ním? Nejprve jsme ji chtěli obložit umělým kamenem, ale protože bydlíme v nájmu, nechtěli jsme dělat příliš velké zásahy. Nakonec jsme našli Zdeňka a jeho malbynazed.cz. Jeho kreativita nás uchvátila a když nám vystřihl kamenné obložení ve 3D stylu přímo na zdi u nás v obýváku, pomalu jsme ani nedýchali. Musel jsem jít opravdu hodně HODNĚ blízko, abych uvěřil, že se jedná skutečně o malbu a ne o umělý kámen. Vypadá to famózně a když se jednou rozhodneme z bytu odejít, není problém zeď vrátit zas do původního stavu. Díky Zdeňku, vykouzlil si nám doma opravdu útulné prostředí přesně podle našich představ. Brzy nás čeká dětský pokoj, tak se těš, protože kdo jiný by ho maloval, než-li ty. Tvé malby mohu každému jen doporučit (alespoň za nás určitě).

S díky Martin a Gábi
z IP 212.79.110.*** | 26.2.2018 18:08
" Mám rád schopné lidi, zvlášť když rozumí svému řemeslu a ještě jej milují. A pokud můžu rád se jim dívám i tzv. " pod ruce".
No a práce se Zdeňkem byl pro mne zážitek po všech stránkách. A co na něm obdivuji? Preciznost, dodržení dohodnutého, upřímné jednání a samozřejmě velmi kvalitní malby! ."
z IP 212.79.110.*** | 27.2.2018 12:49
Zdravím pane Rolko,
        s Vaší odvedenou prací jsem naprosto spokojen. Rychlá domluva a perfektně provedená realizace, tak to ,á být. Pokud budu ještě uvažovat o nějaké malbě na fasádu, jste rozhodně první v pořadí.

Mějte se a ať se Vám daří

Jirka
z IP 212.79.110.*** | 1.3.2018 09:50
Vždy ochota, vstřícnost, dobře odvedená práce.
S pozdravem G.Batrla.
z IP 212.79.110.*** | 2.3.2018 14:21
Dobrý den, pane Rolko,
Vlastníme Vaše malby jak jako organizace, tak i já sám osobně.
V případě maleb zachycujících objekty dle fotografií musím složit poklonu za velice kvalitní a přesně vytvořené „kopie“, které i výrazem tváří si nic nezadají s originálem.  V případě abstraktního obrazu
potom za originální a zajímavý nápad i výborně volené sladění barev.
Se všemi jsme velice spokojeni.
Zdraví Vás
Ing. Miroslav Cudlman
starosta MO Plzeň 9-Malesice
z IP 212.79.110.*** | 4.3.2018 20:43
Od malíře Zdeňka mám již tři obrazy, jeden domů, druhý do práce a třetí jako dárek :-). Jsem velmi spokojený s jeho prací a proto jsem jeho služeb využil opakovaně. Mohu jen doporučit. Jiří Soukup
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu